Wydawnictwa

Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski Pakiet Repetytorium i Arkusze

Seria: Teraz egzamin ósmoklasisty
ISBN: 068955068965
Wydawnictwo: Nowa Era
49,35 zł
44,42

Pakiet zawierający Repetytorium i Arkusze „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski” umożliwi sprawne i skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki „Repetytorium” można utrwalić znajomość zagadnień wymaganych na egzaminie oraz sprawdzić stopień opanowania wiedzy. „Arkusze” pomogą wypracować strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnym oraz przygotują do efektywnego planowania czasu pracy z arkuszem podczas egzaminu.

Repetytorium i Arkusze „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski” to komplet publikacji umożliwiających sprawne i skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Materiały te można wykorzystać do pracy zarówno podczas lekcji, jak i w domu oraz na zajęciach dodatkowych.

Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski” zostało opracowane ściśle pod kątem egzaminu i realizuje praktyczne podejście do nauki: porcje wiedzy do powtórzenia mają zastosowanie w propozycjach zadań typu egzaminacyjnego.

  • Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć wymagane na egzaminie treści przedmiotowe.
  • Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
  • Systematyzuje wiedzę o utworach pod kątem egzaminu.
  • Ułatwia kształcenie umiejętności analizy i interpretacji tekstów literackich.
  • Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych w formach wskazanych w Informatorze CKE za pomocą szczegółowych instrukcji pisania wypracowań wraz z przykładami ich realizacji oraz ćwiczeń krok po kroku.