Wydawnictwa

Płatności i dostawy

Dane do przelewu:

DANE DO PRZELEWU:

 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BOOKS" Wojciech Blachnicki

 ul.Starzyńskiego 19 lok.97

42-224 Częstochowa

mBank S.A.   83 1140 2017 0000 4602 0272 2429


Akceptujemy płatności przelewem


Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.Akceptujemy płatności za pobraniem


Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Koszty wysyłki

Odbiór osobisty

Zamawiany towar możesz odebrać od nas osobiście w Rzeszowie. Możesz opłacić zamówienie z góry lub wybrać opcję opłacenia zamówienia bezpośrednio przy odbiorze osobistym (gotówką). Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym ustaleniu dnia i godziny.

0,00 zł

Poczta Polska - przesyłka biznesowa

Przesyłka do 30 kg. Termin doręczenia do 2 dni.

11,00 zł

Poczta Polska - za pobraniem

Przesyłka pobraniowa, jest przewożona najszybszym środkiem transportu mając pierwszeństwo w procesie opracowywania i doręczania przed przesyłkami ekonomicznymi, przesyłka do 30 kg.

15,00 zł

POCZTEX Ekspres 24

(nie obsługuje przesyłek za pobraniem). Usługa kurierska z gwarancją 1-dniowego terminu świadczona przez Pocztę Polską.

16,00 zł

Paczkomaty InPost

(nie obsługuje przesyłek za pobraniem)

 10,50 zł